Glassini – Nowość! Okulary przeciwsłoneczne ze zmiennym stopniem przyciemniania i polaryzacją

Absolutna nowość na rynku już teraz w salonie Twój Optyk Łódź!

Okulary przeciwsłoneczne Glassini

Okulary przeciwsłoneczne Glassini posiadają zmienny stopień przyciemniania, dzięki aż 7 (siedmiu!) poziomom intensywności przyciemnienia, na każdą pogodę dobiorą Państwo odpowiednie zaciemnienie szkieł. Wyjątkowy design oprawy wykonanej z wysokiej jakości tworzywa o podwyższonej lekkości oraz modna gumowana powłoka satynowa w kolorze czarnym sprawiają niesamowite wrażenie!

Wysokiej jakości szkła polaryzacyjne z filtrami UVA, UVB i UVC zapewniają oczom nie tylko bezpieczeństwo, ale i doskonały kontrast i wyjątkową ostrość widzenia.

Jak działają okulary przeciwsłoneczne Glassini?

Sami ustawiają Państwo siłę przyciemnienia, która w danych warunkach oświetlenia da Państwu najwyższy komfort. Wystarczy  lekko przycisnąć niewielkie przyciski + lub -, które znajdują się mniej więcej w połowie górnej krawędzi prawego zausznika, aby przyciemnić szkła lub je rozjaśnić! Prawda, jakie to praktyczne?

Dlaczego warto kupić okulary Glassini?

Nie muszą już Państwo czekać po wejściu do budynku, aż szkła zareagują na ciemniejsze otoczenie i się rozjaśnią, jak w przypadku niektórych szkieł fotochromatycznych. Z oprawami Glassini wystarczy kilka razy przycisnąć guziczek – i okulary będą maksymalnie jasne!

Okulary słoneczne Glassini to doskonały pomysł na praktyczny i ponadczasowo elegancki prezent!

Zapraszamy do Zakładu Optycznego Twój Optyk w Łodzi!