Dlaczego My

Nasze usługi – dlaczego warto?

Jedną z najważniejszych przyczyn, dlaczego warto korzystać z usług Zakładu Optycznego Twój Optyk w Łodzi jest pewność, że nie zostawię Państwa bez pomocy.  Biorę  na siebie pełną odpowiedzialność oferując Państwu gwarantowany serwis w każdym z poniższych elementów:

Serwis gwarancyjny, jak i pogwarancyjny, jest naszym „oczkiem w głowie”. Jeśli zajdzie taka potrzeba to zlutujemy lub skleimy Państwa stare okulary. Wykonujemy wiele nietypowych napraw, zapraszamy na bezpłatne dopasowanie i czyszczenie Twoich okularów zawsze kiedy tego potrzebujesz.  Oferujemy Państwu tylko i wyłącznie szkła i soczewki najwyższej jakości.

Nieprawdą jest, że zakłady „sieciowe” są tańsze, aniżeli  małe zakłady optyczne. Sprawdziliśmy ponad 50 pozycji w cenniku usług i produktów. W każdej pozycji oferujemy dużo tańsze rozwiązania stosując identyczne materiały.

Nie stosujemy żadnych sztuczek marketingowych, dlatego nie podnosimy cen o kilkaset procent, aby potem udzielić 65% zniżki dla 65-letniego klienta lub dołożyć drugą parę okularów gratis.